Otwarta Liga Mazowsza w WKKW - KonieRegio

Przejdź do treści

Menu główne:

Otwarta Liga Mazowsza w WKKW

Regulamin
Kalendarz

DataKlub
114-15.04.
ZK 1*, LL-70
 
SO Bogusławice w Bogusławicach
212-13.05.
ZK 1*, LL-70
Stowarzyszenie “Szwadron Jazdy RP” Stara Miłosna
320.05.
ZK P, LL-70
UKS “Pa-Ta-Taj” Kanie
402-03.06.
ZK 1*, LL-70
SO Bogusławice w Bogusławicach
514-15.07.
ZK 1*, LL-70
LKS “Gabon” w Walewicach
6
04-05.08.
ZK 1*, LL-70
 SO Bogusławice w Bogusławicach
Finał24-26.08.
ZK 1*, LL-70
LKS “Gabon” w Walewicach
Ranking
Omówienie rankingu

Otwarta Liga Mazowsza WKKW 2018 – podsumowanie


Z roku na rok rośnie popularność Otwartej Ligi Mazowsza WKKW, a także frekwencja zawodników w niej startujących. W piątej już edycji OLM WKKW rozegrano we współpracy w klubami z woj. łódzkiego 7 eliminacji: 3 w Bogusławicach, 2 w Walewicach oraz dwie na Mazowszu – w Kaniach i Starej Miłosnej. Finał rozegrany został w Stowarzyszeniu „Szwadron Jazdy RP” Stara Miłosna.


W tegorocznej edycji sklasyfikowanych zostało 215 zawodników w klasyfikacji Open (jeźdźcy od 12 lat w klasach od LL do C*) plus 34 zawodników w klasyfikacji Amatorów (klasa LL-70). W przypadku WKKW to bardzo dobry wynik!

Ranking OLM WKKW obejmował 7 klas rankingowych dla zawodników + specjalną klasę dla koni rasy małopolskiej w której sklasyfikowano 66 koni tej rasy.

W załączeniu ranking końcowy OLM WKKW 2018.


Pomimo, że cykl rozgrywany jest jako Otwarty, czyli mogli w nim startować i punktować zawodnicy z całej Polski miło nam poinformować, że poza nielicznymi wyjątkami czołowe miejsca w rankingu oraz miejsca na podium przypadły zawodnikom z Mazowsza!


Podium” OLM WKKW 2018


Open (zawodnicy od 12 lat – łącznie od klasy LL do C*)

1. Marta Dziak-Gierlicz SSKJ Grobice

2. Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

3. Magda Mirosz SSKJ Grobice


Klasa P

1. Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

2. Magda Mirosz SSKJ Grobice

3. Weronika Król '04 SKSK Stare Babice


Klasa L (zawodnicy od 19 lat)

1. Halszka Witkowska KU AZS UW Warszawa

2. Marta Jaroszewska KJ Bingo Człekówka

3. Martyna Szwarc bpk MAZ


Klasa L (zawodnicy do 18 lat)

1. Julia Praga '02 JKS Equita Świętochów

2. Hanna Pawłowska '02 LKJ Gabon Walewice

3. Julia Fabijaniak KJ Aromer Józefin


Klasa LL (zawodnicy od 16 lat)

1. Julia Praga '02 JKS Equita Świętochów

2. Anna Królikowska SKJ Beckersport Laszczki

3. Marta Krzemińska '97 KJ Aromer Józefin


Klasa LL (zawodnicy do 15 lat)

1. Antonina Popiel '06 UKS Akademia Jeździecka Dąbrowica

2. Katarzyna Żuchowicka '07 SKJ Legia-Kozielska Warszawa

3. Lidia Rębkowska '05 SSKJ Grobice


Amatorzy - Klasa LL-70

1. Aleksandra Sypuła '99 SKJ Podkowa Leśna

2. Idalia Popławska UKS SJK PaTaTaj Kanie

3. Katarzyna Żuchowicka '07 SKJ Legia-Kozielska Warszawa


Klasyfikacja dodatkowa – Puchar PZHK dla koni rasy małopolskiej

1. PEREZ / Piotr Piasecki KJ Aromer Józefin

2. LAVER / Magda Mirosz SKKJ Grobice

3. FALEN / Kamila Kozon SKSK Stare Babice


Życzymy równie udanego cyklu i zawodów w roku przyszłym!

Dzięki tym rozgrywkom zapoczątkowanym z inicjatywy m.in. SHS Grobice i p. Dariusza Kotyry – i do dziś przez nich moderowanych - mazowieckie WKKW nie tylko wróciło na „mapę Polski”, ale także dynamicznie się rozwija, z coraz większymi sukcesami!

Może trochę brakuje jeszcze na Mazowszu infrastruktury, zwłaszcza w krosach, ale krok po kroku...




Komunikaty

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego