Otwarta Liga Mazowsza w WKKW - KonieRegio

Przejdź do treści

Menu główne:

Otwarta Liga Mazowsza w WKKW

Regulamin
Kalendarz

DataKlub
130 kwietnia 2017, ndCNC P  - mini LL
UKS “Pa-Ta-Taj” w Kaniach Helenowskich
220-21 maja 2017, sb-ndCNC 1* - mini LLSO Bogusławice w Bogusławicach
310-11 czerwca 2017, sb-ndCCN 1* - mini LLSKJ „Grobice” w Grobicach
4
24-25 czerwca 2017, sb-nd
CNC 1* - mini LLLKS “Gabon” w Walewicach
55-6 sierpnia 2017, sb-ndCNC 1* - mini LL
SO Bogusławice w Bogusławicach
6
26 sierpnia 2017, sb
CNC P   - mini LL
UKS „Akademia Jeździectwa” w Dąbrowicy
Finał8-9 września 2016, sb-ndCNC 1*- mini LL
LKS “Gabon” w Walewicach
Ranking
Omówienie rankingu

Otwarta Liga Mazowsza WKKW – podsumowanie i ranking końcowy

 

Zawodami w Walewicach zakończyła się czwarta edycja Otwartej Ligi Mazowsza WKKW.

Wcześniej rozegrano 6 zawodów eliminacyjnych, w tym trzy w mazowieckich klubach: UKS SJK Patataj Kanie, SHS Grobice oraz UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica i trzy w klubach województwa łódzkiego: dwa razy w SO Bogusławice i raz w LKJ Gabon Walewice.

W cyklu OLM WKKW, który na stałe wszedł do kalendarza zawodów nie tylko WMZJ i ŁZJ, ale również PZJ, sklasyfikowanych zostało w tym roku w 7 klasach rankingowych ponad 170 zawodników! W dodatkowej klasyfikacji o Puchar PZHK dla koni małopolskich sklasyfikowano 40 koni.

 

Medaliści IV OLM WKKW:

Kolorem niebieskim zaznaczeni zawodnicy Mazowsza.

 

Klasa mini LL – amatorzy – zawodnicy i konie

1. Patrycja Świetlik    SSKJ Grobice

2. Zofia Steczowicz    SSKJ Grobice

3. Aleksandra Pacek    KJ Dziecinów

Sklasyfikowano w rankingu 16 zawodników.

 

Klasa LL – jeźdźcy do 15 lat

1. Zuzanna Kwaśniewska     KU AZS PW Warszawa

2. Aleksandra Gierz    KJ Aromer Józefin

3. Julianna Fabijaniak     KJ Aromer Józefin

Sklasyfikowano w rankingu 25 zawodników.

 

Klasa LL – jeźdźcy od 16 lat

1. Adrianna Waszczuk     UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica

2. Julia Sobiepańska    JKS Salio

3. Anna Kibler-Matysiak     KJ Bingo 

Sklasyfikowano w rankingu 32 zawodników.

 

Klasa L – jeźdźcy do 18 lat

1. Magdalena Zajcew    WKJ Gabon Walewice

2. Maurycy Wyżykowski    SSKJ Grobice

3. Natalia Kotyra    SSKJ Grobice

Sklasyfikowano w rankingu 30 zawodników.

 

Klasa L – jeźdźcy od lat 19

1. Grażyna Niezgoda    KJ Uniglob Gozdów

2. Piotr Piasecki    KJ Aromer Józefin

3. Jerzy Krukowski    KJ Rakowiec Kwidzyn

Sklasyfikowano w rankingu 44 zawodników.

 

Klasa P – jeźdźcy od 12 lat

1. Jarosław Wygachiewicz     KJ Strzała Krubiczew

2. Sylwia Zarzycka-Cybulska     JKS Sokóle

3. Marcel Ważyński    KJ Gabon Walewice

Sklasyfikowano w rankingu 46 zawodników.

 

Klasa OPEN – zawodnicy od lat 12 – od LL do C*

1. Piotr Piasecki     KJ Aromer Józefin

2. Jarosław Wygachiewicz     KJ Strzała Krubiczew

3. Weronika Krzyśpiak    KJ Dziecinów

Sklasyfikowano w rankingu 166 zawodników.

 

Klasyfikacja Pucharu PZHK dla najlepszego konia rasy małopolskiej

1. BANDITA  (Awans / Błyskawica)  -  Dominika Dymińska

2. ŁOTR  (Diabełek / Łysica)  -  Magdalena Zajcew

3. GLADIATOR  (Nabucho du Serein / Gladiona)  -  Marcel Ważyński

Sklasyfikowano 40 koni.

 

Gratulacje dla zawodników imedalistów!  Wielkie brawa także dla organizatorów, szczególnie SHS Grobice, pomysłodawcy, inicjatora i realizatora OLM WKKW!

Dzięki Wam WKKW po kilku chudych latach odżyło nie tylko na Mazowszu!

Tak trzymać!

 

OLM WKKW 2017 – ranking końcowy.

 

Komunikaty

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego